Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje první výstava

17. 9. 2014

Duben 2014

Panička mě prý přihlásila na výstavu do Hořovic. Nevím sice, co to výstava je, ale pojedeme prý zase s Ambrou, tak snad bude aspoň nějaká legrace.

Winny na výstavě

 

Výstava se konala na velikonoční pondělí, 21. dubna 2014 v Hořovicích. Tam bylo hodně pejsků všech možných plemen. Koukal jsem na to jako blázen, co všechno s těmi pejsky dělají, jak musí běhat a předvádět se v kruhu. No, upřímně řečeno, nebyl jsem z toho moc odvázaný, protože se mnou běhala místo paničky jedna slečna. Tu jsem si pamatoval, byla mi nějaká povědomá, pak jsem si uvědomil, že jsem se u ní narodil, než si mě odnesla moje panička. Chtěla po mně, abych nějak divně stál, abych ukazoval zuby nějakému pánovi a abych prý klusal... No, nějak jsem to zvládnul, nakonec jsme dostali ve třídě mladých známku NADĚJNÝ a VELMI DOBRÝ 2. Taky se tam střílelo, ale to mě moc nezajímalo. Počasí bylo takové divné, jen a jen pršet, ale nakonec to přece jen vydrželo a nezmokli jsme. Když jsem se vystavil, dostali jsme pak nějaké papíry a já jsem mohl odpočívat ve svojí kennele a nikdo mě už neotravoval.

Winny v postoji

Myslím, že jsem se docela líbil, jsem už opravdu velký, statný pes, mám všechny zuby, pěknou hlavu. Hlavně, abych měl v pořádku ty klouby, panička je z toho pěkně nervózní, pořád čeká na ty výsledky a pořád nic...

Pokud bude všechno v pořádku, možná to nebude moje poslední výstava a ještě se pojedeme někam spolu podívat a ukázat se.