Jdi na obsah Jdi na menu
 


Švédsko 2016

Švédsko 2016

Vezmu to pěkně od začátku, to bude asi nejlepší...

Jak to tedy vlastně začalo? Dalo by se říci, že posledních téměř 25 let je spojeno (kromě jiného) hlavně se psy, a tím pádem také se cvičákem.

Takže i tohle začalo vlastně na cvičáku. Někdy v průběhu roku 2015 mě a mého kamaráda oslovili přátelé ohledně možnosti návštěvy svých přátel ze Švédska, kteří měli zájem vidět, jak cvičíme, trénujeme a "pejskaříme" u nás na cvičáku. Zajímalo je to proto, že mají soukromý cvičák ve Švédsku a chtěli poznat naši práci se štěňaty a metody našeho tréninku obran. Slovo dalo slovo a přátelé ze Švédska přiletěli začátkem září 2015. Strávili jsme s nimi příjemný víkend plný otázek a odpovědí a při loučení jsme byli pozváni na oplátku do Švédska.
V té době jsem to brala jako řečnickou záležitost, co se prostě dělává, když se loučíte s někým, kdo vám byl příjemný, prostě se jen tak prohodí, že se třeba ještě někdy uvidíme, a tak. Jaké však bylo moje překvapení, když v lednu loňského roku (2016) přišla ze Švédska otázka, kdy přijedeme...

A tak jsme jeli, tedy vlastně letěli... No, nechte si to prostě vyprávět. Ale aby to nebylo takové fádní, jen písmenka, tak jsem z téhle úžasné sedmidenní dovolené, kterou jsem pojala jako dárek k mým kulatým narozeninám, vytvořila fotokniku, kde je průřez našich zážitků ze Švédska. Fotila jsem hodně, fotila jsem ráda, fotila jsem všechno, co fotit šlo i nešlo. Fotila jsem zrcadlovkou se širokáčem, fotila jsem mým oblíbeným teleobjektivem, ale fotila jsem také mobilem... prostě byla to jedna velká hektická (fotografická) nádherná dovolená.

O malou část fotek se s vámi podělím prostřednictvím zmíněné fotoknihy, kterou jsem přihlásila také do soutěže. Takže pokud by se vám kniha líbila, můžete jí zkusit v průběhu února 2017 dát svůj hlas na internetu. Předem díky za hlas, pokud si dáte tu práci, že ho mojí knize pošlete.

photobookpagerender.jpg